logo turek

Revize a prohlídky:

Pro bezstarostný chod fotovoltaické elektrárny doporučujeme provádět pravidelné jednoroční prohlídky technologie FVE a pravidelné revize ve dvouletých lhůtách dle EN 62446, která stanoví základní principy pro provádění revizních měření na fotovoltaických elektrárnách. Jelikož fotovoltaická elektrárna je zařízení, které je vytěžováno každodenně, neměly by být tyto prohlídky ze strany majitele zanedbávány.

Kontroly pomocí dronu:

V náročných instalacích a nedostupných místech nabízíme kontrolu fotovoltaických panelů pomocí dronu s instalovanou 2MPx kamerou. Zákazníkovi předáváme kompletní videozáznam, kde zákaznk získá ihned vizuální kontrolu stavu FV panelů, dále je možné identifikovat tzv. hotspoty tz. zahřívající se body panelů signalizující vznik závady.

Kontroly termokamerou:

Při revizích fotovoltaických panelů využíváme i zobrazení termokamerou. Jde o moderní nástroj pro jinak neodhalitelnou detekci facných bloků panelů.

FLIR0023 s

Kontrola fotovoltaických panelů pomocí dronu

Formulář pro nezávazné vypracování nabídky ZDARMA

captcha
Reload
TIP: pro zhotovení přesné cenové nabídky je nutné nám zaslat výkresy střechy nebo plány pozemku, obsahující zakreslené veškeré překážky bránící umístění panelů (např. střešní okna apod) včetně všech rozměrů. Zaslat nám je můžete e-mailem info@elektroturek.cz Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Zásady zpracování osobních údajů zde.

ELEKTRO TUREK

Naši hlavní činnosti je montáž, údržba a servis elektrických zařízení v oblasti silnoproudé i slaboproudé elektrotechniky včetně provádění revizí. K dispozici jsme pro Vás v Ostravě a přilehlém okolí.

Kolem elektroinstalací, revizí a kontrol přístrojů, oprav a montáží se pohybujeme už 20 let. Můžete se na nás s důvěrou obrátit. Víme, co děláme a děláme to kvalitně.

RYCHLÝ KONTAKT

qrcode vCard

Naskenujte QR kód

 

Kontaktujte nás

JABLOTRON - MONTÁŽNÍ PARTNER

montazni partner

ostrava logo png