logo turek

greenBono

Regulátor přebytků GreenBonO:

S dlouholetou zkušeností montujeme v našich instalacích osvědčený regulátor přebytků GreenBonO. Regulátor s plynulou regulací výkonu pro dokonalé využití přebytků FVE Výrobce YORIX s.r.o.

Regulátor GreenBonO je určen k dosažení maximálního možného využití vlastní vyrobené elektřiny v místech s fotovoltaickou elektrárnou připojenou k veřejné síti.

Regulátor řídí spotřebu elektřiny uvnitř objektu tak, aby minimalizoval přetok elektřiny do sítě. Obvykle k tomu využívá spotřebičů nočního proudu. Tyto spotřebiče musí mít schopnost akumulovat energii načerpanou v době nočního proudu tak, aby byly schopny vykrýt potřeby domácnosti po zbytek dne.

Vesměs jsou to elektrotepelné spotřebiče: bojlery k ohřevu TUV, topná tělesa akumulačního ústředního vytápění, elektrické podlahové topení, akumulační kamna a přímotopy.

Formulář pro nezávazné vypracování nabídky ZDARMA

captcha
Reload
TIP: pro zhotovení přesné cenové nabídky je nutné nám zaslat výkresy střechy nebo plány pozemku, obsahující zakreslené veškeré překážky bránící umístění panelů (např. střešní okna apod) včetně všech rozměrů. Zaslat nám je můžete e-mailem info@elektroturek.cz Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Zásady zpracování osobních údajů zde.

ELEKTRO TUREK

Naši hlavní činnosti je montáž, údržba a servis elektrických zařízení v oblasti silnoproudé i slaboproudé elektrotechniky včetně provádění revizí. K dispozici jsme pro Vás v Ostravě a přilehlém okolí.

Kolem elektroinstalací, revizí a kontrol přístrojů, oprav a montáží se pohybujeme už 20 let. Můžete se na nás s důvěrou obrátit. Víme, co děláme a děláme to kvalitně.

RYCHLÝ KONTAKT

qrcode vCard

Naskenujte QR kód

 

Kontaktujte nás

JABLOTRON - MONTÁŽNÍ PARTNER

montazni partner

ostrava logo png