logo turek
trojkamera small

Kamerové systémy

Se stále klesajícími náklady na pořízení analogových kamerových systému, které se stávají velice oblíbeným a žádaným řešením k monitorování objektů a prostranství rodinných domů, bytů, chalup nebo společných prostor činžovních domů, nabízíme řešení možnosti návrhu a instalace všech dostupných systémů.

Provádíme montáže zařízení pro snímání, přenos a záznam obrazu i zvuku v uzavřených televizních okruzích.

Montujeme veškeré druhy dostupných systémů:

  • Analogové
  • IP digitální
  • GSM

Analogové kamerové systémy

kamera analog

Hlavním prvek analogového kamerového systému je nahrávací zařízení, neboli DVR (digital video recorder), ten složí jak ukládací zařízení pořízených záznamů. S instalovaným pevným diskem a vhodně zvolenou kapacitou lze zajistit dlouhodobé uložení záznamu s možností, kdykoli si pořízený záznam přehrát nebo uložit na externí paměťové zařízení SD, HDD.

Záznamové zařízení zaznamenává data v několika kompresních formátech z nichž je asi nejrozšířenější MPEG4 (Motion-JPEG). Tato záznamová zařízení disponují klasickým síťovým rozhraním s protokolem TCI/IP, takže je lze připojit do internetu. Připojení a sledování on-line záznamu z kamer je pak možné odkudkoliv z PC, nebo chytrého mobilního telefonu. Tyto systémy lze pořídit za velice slušnou cenu.

V případě zájmu nás kontaktujte o cenovou nabídku, rádi poradíme s konfigurací a dalšími dotazy.

IP digitální kamerové systémy

kamera IP

Hlavní prvky digitálního kamerového systému jsou všechny prvky připojené do síťě TCP/IP. Každé takovéto zařízení má přidělenou vlastní IP adresu v síti a chová se jako samostatné zařízení v ethernetové síti. Výhodou těchto kamerových systémů je to že dokážou zákazníkovi poskytnout o mnoho kvalitnější obraz co se rozlišení týká až Full HD.

IP kamery mají vestavěný web server tož znamená, jednoudché připojení a přehledné nastavení všech požadovaných funkcí co dané Zařízení nabízí. Tyto kamery je možno rovněhž napojit k nahrávacímu zařízení, v tomto případě NVR (network video recorder).

Nevýhodou oproti analogovému s systému je, špatná kombinace kamer různých výrobců. Pokud máte instalované kamery jednoho výrobce a chcete dodat IP kameru Jiné značky , je velice pravděpodobné, že s instalovaným nahrávacím zařízením nebude bezproblémově pracovat. Což u analogových systémů, kde jde jen o klasický přenos videosignálu. Teno problém není a vzájemná záměn avýrobců kamer nevadí.

Docházkové systémy

dochazkovy system

Námi montované docházkové systémy umožňují velice snadnou evidenci pracovní doby. Všechna data lze vidět on-line v PC. Případně je možno stahovat data do PC pomocí USB rozhraní. Ze všech dat lze vytvářet pdf či csv soubory a následně je vytisknout. Samozřejmostí je návrh konfigurace dle přání a požadavků zákazníka.

Proč docházkový systém?

  • Šetří váš čas – docházkové systémy evidují a vyhodnocují docházku zaměstnanců za vás.
  • Šetří vaše peníze – přesnou evidencí docházky zaměstnanců snížíte mzdové náklady.
  • Efektivní kontrola – vždy máte k dispozici detailní údaje o docházce zaměstnanců za sledované období.
  • Aktuální přehled přítomných zaměstnanců – díky docházkovému systému můžete kdykoli zjistit, kdo je na pracovišti právě přítomný.
  • Podklady pro mzdy – docházkové systémy nabízí tiskové výstupy i snadný export dat do mzdových programů.

Cena vzorové instalace se čtyřmi kamerami (např. pro monitoring RD)

Kamery: 4x AOC-35IR1000-2812 Venkovní kompaktní kamera s IR přísvitem (42 x 5mm LED) a varifokálním objektivem 2,8-12mm (cca 80° - 25°), 1000TVL, Sony.
2 958,- Kč / kus ( 11 832,- )

DVR: ADVR4-D1 čtyř-kanálové záznamové zařízení (CPU Hisilicon Hi3515) s maximálním rozlišením 4x D1 (704x576) při 100FPS (25FPS/kanál), VGA (+BNC) video výstup, 4x audio IN + 1x audio OUT, LAN, podpora vzdáleného přístupu (internetový prohlížeč, CMS software, mobilní telefony, tablety, ...). 250 x 235 x 45 mm.
2 650,- Kč

Ostatní:
Napájecí zdroj pro 4-kamery 12V/10A 452,- Kč
Video - baluny pro 4 kamery - 624,- Kč
Napájecí redukce pro 4 kamery - 210,- Kč
Pevný disk HDD 1TB 24/7 Western Digital pro 24h provoz- 1 973,- Kč
Kabel UTP datový kabel CAT6 - 50m - 725,- Kč
Instalační materiál - 300,- Kč
Cena za práci + instalace, konfugurace - 3 500,- Kč

Celková konečná cena 22 239,-

kamera smalldvr smallzdroj smallvideobaluny small

ELEKTRO TUREK

Naši hlavní činnosti je montáž, údržba a servis elektrických zařízení v oblasti silnoproudé i slaboproudé elektrotechniky včetně provádění revizí. K dispozici jsme pro Vás v Ostravě a přilehlém okolí.

Kolem elektroinstalací, revizí a kontrol přístrojů, oprav a montáží se pohybujeme už 20 let. Můžete se na nás s důvěrou obrátit. Víme, co děláme a děláme to kvalitně.

RYCHLÝ KONTAKT

qrcode vCard

Naskenujte QR kód

 

Kontaktujte nás

JABLOTRON - MONTÁŽNÍ PARTNER

montazni partner

ostrava logo png